TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig 12. hafta maç programı - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig 12. hafta maç programı

Bu haber 09 Kasım 2018 - 15:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig maç programı…
Haftanın programı – Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig’e 12. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de de 12. hafta müsabakaları oynanacak

– TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Tokatspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
13.30 Pendikspor-Darıca Gençlerbirliği (Pendik)
13.30 Etimesgut Belediyespor-Menemen Belediyespor (Etimegut Belediyesi Atatürk)

11 Kasım Pazar:
13.00 Sivas Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
13.00 Şanlıurfaspor-Konya Anadolu Selçukspor (Şanlıurfa GAP)
13.30 Kırklarelispor-Fethiyespor (Kırklareli Atatürk)
13.30 BUGSAŞ Spor-Tuzlaspor (Ankara OSTİM)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Kahramanmaraşspor (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Bandırmaspor Baltok-Fatih Karagümrük (Bandırma 17 Eylül)

Beyaz Grup

11 Kasım Pazar:
13.00 Gaziantepspor-Manisaspor (Gaziantep)
13.30 Bayrampaşa-Sarıyer (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-UTAŞ Uşakspor (Bodrum İlçe)
13.30 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 İnegölspor-Sakaryaspor (İnegöl İlçe)
13.30 Eyüpspor-Gümüşhanespor (Esenler)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Niğde Anadolu (Sancaktepe 15 Temmuz)
13.30 Yılport Samsunspor-Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs)
13.30 Kastamonuspor 1966-Hacettepe (Gazi)

– TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:
13.00 Hekimoğlu Trabzon-Nazilli Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Yomraspor-Erzin Belediyespor (Yomra İlçe)
13.30 Şile Yıldızspor-Artvin Hopaspor (Şile)

11 Kasım Pazar:
13.00 Batman Petrolspor-Körfezspor (Batman Yeni Şehir)
13.30 Ergene Velimeşespor-Tire 1922 (Ergene Velimeşe)
13.30 Erbaaspor-Kozan Belediyespor (Erbaa İlçe)
13.30 Silivrispor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Silivri)
13.30 Gebzespor-Nevşehir Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt)

2. Grup

11 Kasım Pazar:
13.00 Osmaniyespor-Esenler Erokspor (Osmaniye 7 Ocak)
13.00 Ofspor-Alibeyköyspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
13.00 Yeni Orduspor-Elaziz Belediyespor (Ordu 19 Eylül)
13.00 Pazarspor-Kemerspor 2003 (Hopa İlçe)
13.30 Bergama Belediyespor-Karşıyaka (Bergama 14 Eylül)
13.30 Kızılcabölükspor-Kırşehir Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)
13.30 Altındağ Belediyespor-Düzcespor (Ankara Aktepe)
13.30 Adıyaman 1954-Sultanbeyli Belediyespor (Adıyaman Atatürk)
13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

3. Grup

Yarın:
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Gölcükspor (Tepecik Şenol Güneş)
13.30 Kocaelispor-Bayburt İl Özel İdare (Kocaeli)
13.30 Bağcılarspor-Karacabey Belediyespor (Bağcılar Mahmutbey)
13.30 Bucaspor-Muğlaspor (Yeni Buca)

11 Kasım Pazar:
13.00 Diyarbekirspor-Çorum Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Fatsa Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)
13.00 Payasspor-1461 Trabzon (Payas İlçe)
13.30 Serik Belediyespor-Ankara Adliyespor (Serik İsmail Oğan)
13.30 Turgutluspor-Cizrespor (Turgutlu 7 Eylül)