TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig maç programı belli oldu - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig maç programı belli oldu

Bu haber 01 Aralık 2018 - 12:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de ise 15. hafta müsabakaları yapılacak. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de 15. hafta karşılaşmaları oynanacak. İşte haftanın maçları ve detaylar…

– TFF 2. Lig Kırmızı Grup

Yarın:

  • 13.00 Sivas Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
  • 13.00 Kahramanmaraşspor-Etimesgut Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
  • 13.30 Menemen Belediyespor-Bandırmaspor Baltok (Menemen İlçe)
  • 13.30 Fatih Karagümrük-Tarsus İdmanyurdu (Atatürk Olimpiyat)
  • 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Konya Anadolu Selçukspor (Darıca İlçe)
  • 13.30 Fethiyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Fethiye İlçe)

2 Aralık Pazar:

  • 13.30 Tuzlaspor-Pendikspor (Tuzla Belediye)
  • 13.30 Tokatspor-Şanlıurfaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
  • 13.30 Kırklarelispor-Zonguldak Kömürspor (Kırklareli Atatürk)

Beyaz Grup

Yarın:

  • 13.30 Hacettepe-Keçiörengücü (Ankara OSTİM)
  • 13.30 Sarıyer-Niğde Anadolu (Yusuf Ziya Öniş)
  • 2 Aralık Pazar:
  • 13.00 Gümüşhanespor-Gaziantepspor (Gümüşhane Yenişehir)
  • 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Diyarbakır)
  • 13.30 Sakaryaspor-Kastamonuspor 1966 (Yeni Sakarya Atatürk)
  • 13.30 UTAŞ Uşakspor-Yılport Samsunspor (Uşak 1 Eylül)
  • 13.30 Ankara Demirspor-Eyüpspor (TCDD Ankara Demirspor)
  • 13.30 Manisaspor-Bayrampaşa (Manisa 19 Mayıs)
  • 13.30 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

– TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

  • 13.30 Körfezspor-Erzin Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)
  • 13.30 Nazilli Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Nazilli İlçe)
  • 13.30 Tire 1922-Hekimoğlu Trabzon (Tayfur Çiçek)
  • 13.30 Silivrispor-Ergene Velimeşespor (Silivri)

2 Aralık Pazar:

  • 13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Erbaaspor (Faruk Çelik)
  • 13.00 Artvin Hopaspor-Yomraspor (Hopa İlçe)
  • 13.30 Kozan Belediyespor-Batman Petrolspor (İsmet Atlı)
  • 13.30 Nevşehir Belediyespor-Şile Yıldızspor (Nevşehir Gazi)

2. Grup

Yarın:

  • 13.30 Altındağ Belediyespor-Ofspor (Aktepe)
  • 13.30 Alibeyköyspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Alibeyköy)

2 Aralık Pazar:

  • 13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Van Atatürk)
  • 13.00 Osmaniyespor-Kızılcabölükspor (Osmaniye 7 Ocak)
  • 13.30 Kırşehir Belediyespor-Pazarspor (Kırşehir Ahi)
  • 13.30 Kemerspor 2003-Yeni Orduspor (Dr. Fehmi Öncel)
  • 13.30 Karşıyaka-Adıyaman 1954 (İzmir Atatürk)
  • 13.30 Esenler Erokspor-Bergama Belediyespor (Esenler)

3 Aralık Pazartesi:

  • 13.00 Elaziz Belediyespor-Düzcespor (Elazığ Atatürk)

3. Grup

Yarın:

  • 13.30 Turgutluspor-Payasspor (Turgutlu 7 Eylül)
  • 2 Aralık Pazar:
  • 12.30 Anagold 24 Erzincanspor-Halide Edip Adıvarspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)
  • 13.00 Fatsa Belediyespor-Serik Belediyespor (Fatsa İlçe)
  • 13.00 1461 Trabzon-Bağcılarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
  • 13.00 Karacabey Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
  • 13.30 Gölcükspor-Bucaspor (İhsaniye İlçe)
  • 13.30 Muğlaspor-Diyarbekirspor (Muğla Atatürk)
  • 13.30 Çorum Belediyespor-Cizrespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
  • 13.30 Ankara Adliyespor-Kocaelispor (Ankara OSTİM)