TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig 16. hafta maç programı - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig 16. hafta maç programı

Bu haber 07 Aralık 2018 - 11:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de ise 16’ncı hafta müsabakaları yapılacak. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Kırmızı Grup

Yarın:

  • 13.30 Pendikspor-Fethiyespor (Pendik)

9 Aralık Pazar:

  • 13.00 Şanlıurfaspor-Menemen Belediyespor (Şanlıurfa GAP)
  • 13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
  • 13.30 Tarsus İdmanyurdu-Kırklarelispor (Tarsus İlçe)
  • 13.30 BUGSAŞ Spor-Zonguldak Kömürspor (Ankara OSTİM)
  • 13.30 Fatih Karagümrük-Darıca Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)
  • 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Tokatspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
  • 13.30 Bandırmaspor Baltok-Tuzlaspor (Bandırma 17 Eylül)
  • 13.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Beyaz Grup

Yarın:

  • 13.30 Yılport Samsunspor-Manisaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
  • 13.30 Sarıyer-Hacettepe (Yusuf Ziya Öniş)
  • 13.30 Keçiörengücü-UTAŞ Uşakspor (Ankara Aktepe)

9 Aralık Pazar:

  • 13.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gümüşhanespor (Muğla Atatürk)
  • 13.00 Gaziantepspor-Sancaktepe Belediyespor (Gaziantep)
  • 13.30 Niğde Anadolu-Ankara Demirspor (Niğde 5 Şubat)
  • 13.30 İnegölspor-Eyüpspor (İnegöl İlçe)
  • 13.30 Bayrampaşa-Sakaryaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
  • 13.30 Kastamonuspor 1966-Amed Sportif Faaliyetler (Gazi)

TFF 3. Lig

1. Grup

9 Aralık Pazar:

  • 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Nevşehir Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
  • 13.00 Batman Petrolspor-Tire 1922 (Batman Yeni Şehir)
  • 13.00 Yomraspor-Kozan Belediyespor (Yomra İlçe)
  • 13.00 Erzin Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
  • 13.30 Ergene Velimeşespor-Gebzespor (Ergene Velimeşe)
  • 13.30 Erbaaspor-Silivrispor (Erbaa İlçe)
  • 13.30 Şile Yıldızspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şile)
  • 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Artvin Hopaspor (Tepecik Şenol Güneş)

2. Grup

Yarın:

  • 13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Karşıyaka (Sancaktepe 15 Temmuz)

9 Aralık Pazar:

  • 13.00 Yeni Orduspor-Alibeyköyspor (Ordu 19 Eylül)
  • 13.00 Pazarspor-Altındağ Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)
  • 13.00 Ofspor-Kızılcabölükspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
  • 13.00 Elaziz Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)
  • 13.30 Adıyaman 1954-Kemerspor 2003 (Adıyaman Atatürk)
  • 13.30 Bergama Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
  • 13.30 Düzcespor-Osmaniyespor (Düzce 18 Temmuz)
  • 13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Esenler Erokspor (Ziya Altınoğlu)

3. Grup

Yarın:

  • 13.30 Bucaspor-Turgutluspor (Yeni Buca)

9 Aralık Pazar:

  • 13.00 Bayburt İl Özel İdare-Ankara Adliyespor (Bayburt Genç Osman)
  • 13.00 Diyarbekirspor-1461 Trabzon (Stat henüz açıklanmadı)
  • 13.00 Cizrespor-Anagold 24 Erzincanspor (Cizre İlçe)
  • 13.30 Payasspor-Halide Edip Adıvarspor (Payas İlçe)
  • 13.30 Çorum Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
  • 13.30 Kocaelispor-Muğlaspor (Kocaeli)
  • 13.30 Serik Belediyespor-Gölcükspor (Serik İsmail Oğan)
  • 13.30 Bağcılarspor-Fatsa Belediyespor (Bağcılar Mahmutbey)

Haber: Soner Deniz İşisağ