SONER KUL ve değişen hayatlar - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

SONER KUL ve değişen hayatlar

Bu haber 10 Ağustos 2019 - 17:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Uzaktan Eğitim ile internet üzerinden spor ve beslenme programları ile insanları fazla kilolarından kurtarıyoruz

Adanalı Milli Takım antrenörü Soner Kul, kendi spor stüdyosunda hummalı çalışmalarının karşılığını kilo verdirdiği insanlarla alıyor. ‘SK SİSTEM’ adı altında bay ve bayanlara 35 günde 10 kilo verdiren Kul, bu özelliğiyle fark yaratmaya devam ediyor.

SONER KUL: SK SİSTEMİ DÜNYA TANIDI
Adana ‘da milli antrenör ve spor eğitmeni Soner Kul, çalıştırdığı spor salonu dışında geliştirdiği uzaktan eğitim programıyla telefon üzerinden yurtiçi ve yurtdışındaki insanları da zayıflatıyor. Merkez Seyhan ilçesi Atatürk Caddesi üzerindeki spor salonunu işleten milli antrenör Soner Kul, yurtdışında yaşayan gurbetçi Türklerin yabancı hocalarla iletişim sorunu yaşadığı için uzaktan eğitim programını tercih ettiğini söyledi.

İNTERNET ÜZERİNDEN YÖNLENDİYORUZ
Adana’daki müşterilerine uyguladığı programla ayda 10 kilo verdirdiğini belirten Kul, bu sistemi uzaktaki insanlara da ulaştırıp onların da kilo vermesini sağlamak amacıyla yola çıktığını belirtti. Özellikle gurbetçi Türk vatandaşlarının kendisiyle uzaktan eğitim programı aracılığıyla çalıştığını kaydeden Kul, “Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız bulundukları ortamda spor yapma imkanları yoksa veya yabancı antrenörler ile iletişim kuramıyorlar ise bize internet üzerinden ulaşıp eğitim alıyorlar. Bu eğitim sayesinde onları yönlendiriyoruz. Hem beslenme hem de spor egzersizi olarak onlara programlar gönderiyoruz” dedi.
ÖZEL HABER: İRFAN İŞİSAĞ