Okçularspor’dan yaz futbol okulu coşkusu - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

Okçularspor’dan yaz futbol okulu coşkusu

Bu haber 18 Temmuz 2019 - 8:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

1. Amatör Küme ekiplerinden Okçularspor, Yüreğir Belediyesi’nin katkıları ve destekleriyle mahallesindeki çocuklara ücretsiz yaz futbol okulu düzenliyor.

Yüreğir ilçesinin altyapıda ve tesisleşmede önemli kulüplerinden biri olan Okçularspor, mahalle gençlerine hizmet etmek ve onları spora teşvik etmek amacıyla tesislerinde yaz futbol okulu açtı. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in desteği ile açılan bu yaz futbol okulunda yetenekli sporcular Okçularspor altyapısına kazandırmayı hedefleniliyor. Minik sporculara verdiği önem ile tanınan ve sahasında bire bir çalışma yaptırarak onların gelişimine katkı koymak isteyen spor adamı Müslüm Ulaş, desteklerinden dolayı Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e teşekkürlerini sundu.

Mahalle gençliğine her zaman hizmet etmeye devam edeceklerini kaydeden Müslüm Ulaş, “Tabi bunu yaparken de destek görmek bizleri mutlu ediyor. Belediye Başkanımız sayın Kocaispir’in bu anlamda yanımızda olduğunu görmek yine bizleri sevindirdi. Amacımız Yüreğir ilçesinde sportif faaliyetleri arttırmak. Okçularspor Kulübü olarak amatör takımımızda dahi çok genç oyunculara forma şansı verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Buradan yakalayacağımız oyuncuları altyapımızda lisans çıkartıp onları uzun yıllar kendi bünyemizde oynatmak. Bunun için önemli yollar kat ettik” ifadesini kullandı.