Metin Eker'den bomba açıklamalar - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

Metin Eker’den bomba açıklamalar

Bu haber 13 Ocak 2020 - 19:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kürkçülerspor Kulübü Başkanı Metin Eker son günlerde yaşanan olaylara karşılık bir mesaj yayınladı. Futbol severlerin dikkatini çekmek için kendi eliyle kaleme aldığı metini Akdeniz’in ilk ve tek spor gazetesi Siporcu aracılığı ile tüm kamuoyuna duyurdu.
İşte Metin Eker’in amatör futbol camiasına mesajı:

“ADANAMIZIN KIYMETLİ FUTBOLSEVERLERİNE;

Bilindiği üzere; Adana Süper Amatör Liginde Kürkçüler Spor Kulübü olarak futbolseverlere keyifli müsabakalar ve fair play ruhuna uygun; Sevgi ve saygı konusunda da hep örnek bir tutum içinde olan bir takımı sizlere izlettirmeye çalışmaktayız. Sezonun açılışından bugüne kadar; tüm maçlarımızda saha dışında gelişen olaylardan bağımsız olarak tamamen saha içi mücadeleye konsantre olmaya çalışıp; maçlarımızı fair play ruhuna uygun şekilde oynamaya devam etmekteyiz. Özellikle de 12.01.2020 tarihinde Hadırlıgücü ile oynanan futbol müsabakasında futbol dışı meydana gelen olaylar dahil bu amacımızdan asla taviz verilmeyeceğinin bilinmesini isteriz.

Futbolseverlere keyif dolu bir takım izlettirmeye çalışsak da; maalesef saha dışı kirli kumpaslar bunun önüne geçmektedir. Kalleş ve kirli kumpas dün oynanan maçın ilk dakikasında kendisi göstermiş ve maçın önüne geçmiştir. Maçtan günler öncesinde Saha dışında planlanmış ve kurgulanmış bir oyunun yenmekten ziyade “Kürkçülerspor’u, Adana Amatör Liginde Nasıl lekelenmesini sağlarız?”ı dün ayrıca ve açıkça izlemiş olduk.

BİLİNMESİNİ İSTERİM Kİ;

Saha dışı olaylar ve kirli kumpaslarla önümüz engellenmeye çalışılsa da; her şeye rağmen takımımızın bu yıl şampiyon olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Saha dışı bu kalleşçe oyunlar ve kirli kumpaslar bizi bu hedeften asla saptırmayacaktır. Siz kıymetli Taraftarımız, arkamızda olduğu müddetçe her şeyi göğüsleyecek kapasitede, güçte insanlarız. Bu konuda da inatçıyız. Doğru bildiğimiz yoldan, doğru bildiğimiz hedeften şaşmayacağız. Şiar olarak edindiğimiz ve takım olarak yansıttığımız Fair Play ruhuna uygun bir takımı izlettirmeye devam edeceğiz. Ama Hakkımızın da bir daha böylesi kirli kumpaslarla yenilmeyeceğini ilgililerin dikkatine sunarız.
KÜRKÇÜLERSPOR, takımdan ziyade, büyük bir aileyi içeren bir futbol Kulübü’dür.
Adana’mızın siz değerli Futbolseverlerine saygı ve selamlarımı arz ederim.”