Kıngır: Karşıyakaspor renk getirdi - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

Kıngır: Karşıyakaspor renk getirdi

Bu haber 12 Mart 2020 - 10:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2. Amatör Küme B Grubu ekiplerinden Karşıyakaspor’un tecrübeli çalıştırıcısı Sezgin Kıngır, oynadıkları 4 haftayı değerlendirirken yönetim kuruluna övgüler yağdırdı.

HER GEÇEN GÜN DAHA İYİ OLUYORUZ

Yeni kurulmuş bir ekip olmalarına rağmen harika işler yaptıklarını ifade eden Kıngır, gün geçtikçe çok daha iyi bir duruma geldiklerini ifade etti. 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik aldıklarının altını çizen Kıngır,” Bu maçlmarda rakip ağları 20 kez havalandırmak çok önemli. Bir de kalemizde 2 gol görmemiz savunma kurgumuzu da öne çıkartıyor. Başkanımız Canan Özdağ ve yönetim kurulumuza bu sezon şampiyonluk kazandıracağımızın sözünü vermiştik. Çok şükür ki şu ana kadar her şey istediğimiz gibi gidiyor” dedi.

BAŞKANIMIZ VE YÖNETİMİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Karşıyakaspor’un bir proje takımı olduğunun altını çizen Kıngır konuşmasını şu sözlerle devam etti:” Görevi kabul ettiğimiz zaman bizlere sunulan şartlar ve projeler karşısında heyecanlanmıştık. Bu takım ark arkaya yaşayacakları şampiyonluklarla üst liglerde olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bizler planlamamızı ona göre yapıyoruz. Yönetimimiz yalnızca sportif anlamda çalışmıyor geleceğe inşa ettiği projelerle de mahalle halkına önemli hizmetler veriyor” diye konuştu.