Kanaryaspor’da hedef Adana şampiyonluğu - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

Kanaryaspor’da hedef Adana şampiyonluğu

Bu haber 12 Mart 2020 - 9:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçen yıl U12 Liginde Adana 3’ncüsü olan Tolga Büyüksural ve Ahmet Taşletimur’un talebeleri bu sezon U13 Liginde A Grubunda yer alacak. 4 grup toplam 50 takımın yer alacağı U13 Liginde Kanaryaspor’un hedefi Adana şampiyonluğu olarak belirlendi.

SAYGI GÖREN BİR KULÜP

Kanaryaspor yetiştirdiği oyuncularla Adana’nın saygın kulüpleri arasında yerini alıyor. Fenerbahçe Futbol Kulübü altyapısında oyuncuları olan bunun yanı sıra özellikle Adana Demirspor altyapısında şuanda 13 futbolcusu bulunan sarı lacivertli kulüp ‘yetiştirici hem de yarışçı’ kimliğiyle dikkat çekiyor. Bu sezon Kanaryaspor daha dikkatle izlenecek gibi görünüyor.

TAKVİYELERLE GÜÇLENDİLER

Sarı Lacivertli kulüp U13 yaş kategorisinde mevcut elit oyuncu kadrosunu güçlendirdi, gücüne güç kattı. Son yıllarda ufak yaş gruplarında adından söz ettiren Yapı Meslekspor’dan Aziz Aladağ, Mehmet Ali Yılmaz, Ahmet Yeyan, Necmettin Ordu ve Gençlerbirliği’nden Mehmet Sinan Sarıdoğan Kanaryaspor’un şampiyonluğu için mücadele edecek.

ŞAMPİYONLUK GELECEK

Antrenör Tolga Büyüksural, son yılların en iyi kadrolarından birini kurduklarını açıkladı. Geçen yılki kazanılan saygınlıklarını devam ettireceklerini ve herkesin pür dikkatle izleyeceği bir ekip kurduklarının altını çizen genç teknik adam Büyüksural, Adana şampiyonluğu için tüm gerekli altyapı çalışmalarını gerçekleştirdiklerini ifade etti.

KATKILARI ÇOK OLACAK

İyi kadrolarının üzerine 5 nokta transfer çalışması gerçekleştirdiklerini belirten Büyüksural, konuşmasını şu sözlerle noktaladı:” Bizim işimiz gücümüz altyapı ve Türk futboluna nasıl oyuncu kazandırırız onun düşüncesindeyiz. Yapı Meslekspor ve Gençlerbirliği’nden aldığımız 5 isim bizim oyun bilgimizi daha da ileriyle götüreceklerdir.”
ÖZEL HABER