Hadırlıgücü farkını gecesiyle de gösterdi - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

Hadırlıgücü farkını gecesiyle de gösterdi

Bu haber 19 Aralık 2018 - 8:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Amatör Süper Lig ekiplerinden Hadırlıgücü, her yıl olduğu gibi bu yılda “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Yemeği” organize edildi. 350 davetlinin katılımıyla muhteşem görüntüler ortaya çıkarken, kırımızı beyazlı camiaya ‘kenetlenme’ mesajı verdi

Kırmızı-Beyazlı camia her yıl olduğu gibi yine bir araya gelerek muhteşem bir geceye imza attı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, amatör spor kulüp yöneticileri, iş adamları, siyasetçiler Hadırlıgücü’nün mutlu gününde yanlarında olurken ligin ikinci yarısında çok daha iyi bir takım izlettirme sözü verildi. Bilindiği gibi ligin ilk devresi Hadırlıgücü’nün istediği gibi sonuçlanmamıştı.

Hadırlıgücü Kulüp Başkanı İrfan Şeflek, mutlu günlerinde yanlarında olan herkese çok teşekkür etti. Şeflek, “Başarılı sonuçlar almaya devam edeceğiz. Yönetim, teknik kadro, futbolcu kardeşlerimiz ve taraftarlarımız ile uyum içerisindeyiz. Bizim için önemli olan lig sonunda gülmektir. Bunun içinde aslanlar gibi mücadele etmeye devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde kararlı adımlarla yürüyeceğiz” diye konuştu.

Ligin ikinci yarısında daha fazla puan toplayarak tehlikeli bölgeden mutlaka uzaklaşacaklarını belirten Şeflek konuşmasını şu sözlerle tamamladı:”İlk yarı bazı handikaplar yaşadığımız doğru. Ancak birbirinden değerli yönetim kurulu arkadaşlarımla bunu ikinci yarıda lehimize çevireceğiz. Bu yıl lig oldukça iddialı geçiyor. Bu sezon hedefimiz play off’a kalabilmek. Bunu başarırsak önümüzdeki sezon daha büyük adımlar atabiliriz”