Bu şiddet artık sona ersin - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

Bu şiddet artık sona ersin

Bu haber 22 Ekim 2018 - 14:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

1. Amatör Küme A Grubunda Seyhanspor-Adaletgücü karşılaşması 90. Dakikada kırmızı beyazlıların 2-1’lik üstünlüğüyle çıkan tatsız olaylar nedeniyle tamamlanamadı. Orta hakem İlker Tunç saldırıda bulunanlar hakkında şikayette bulundu.

HAKEMİ KOVALADILAR
Her yıl yaşanan ve bir türlü sonlandırılamayan saha içi şiddet olaylarına bir yenisi daha eklendi.. Bu kez adres 2. Nolu Ali Hoşfikirer Stadı oldu.. İl Hakemi İlker Tunç’un yönettiği Melih Çavuş ve Selahattin Koç’un ise yardımcı olarak görev yaptığı Seyhanspor-Adaletgücü maçı dakikalar 90’ı gösterdiği sırada hakem İlker Tunç’un darp edilmesi sonucu tamamlanamadı. Maç boyunca kötü bir yönetim gösteren Tunç, Seyhansporlu bazı oyuncular tarafından sahada kovalandı, fiziki saldırıya uğradı.

KALECİ ERCAN KALKAN OLDU
Adana amatörüne uzun yıllar farklı formalar altında hizmet etmiş ve son 2 sezondur Seyhanspor kalesini koruyan Ercan Çetin, hakem İlker Tunç’a kalkan olurken duyarlılığı ve olayların daha da büyümemesinde etken rol üstlendi. Bu arada hakem Tunç maç sonrası karakola giderek şikayetçi olduğunu belirtti. Her iki takım antrenörleri Uğur Ekici ve Muzaffer Çetinkaya maç içinde birbirlerin üzerlerine yürüyüp sert sözler sarf etti. Ancak geçtiğimiz gün Ekici, Çetinkaya’yı arayıp özür dileyerek bir daha böyle olayların yaşanmayacağının sözünü verdi.