Ata'nın emenetine sahip çıktık - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

Ata’nın emenetine sahip çıktık

Ülkenin inşaası kadar geleceğin inşaası için öncelikli konular arasında yer alan çocuklarımıza hediye edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında şehrin her yerinde birbirinden önemli etkinlikler gerçekleşti. Bu etkinliklerin içerisinde yer alan ve izleyenlerin büyük keyif aldığı “Tenis Turnuvası” etkinliği Simeranya Tenis Kulübü ve Siporcu Gazetesi sponsorluğunda gerçekleşti.

Bu haber 06 Ekim 2018 - 23:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ülkenin inşaası kadar geleceğin inşaası için öncelikli konular arasında yer alan çocuklarımıza hediye edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında şehrin her yerinde birbirinden önemli etkinlikler gerçekleşti. Bu etkinliklerin içerisinde yer alan ve izleyenlerin büyük keyif aldığı “Tenis Turnuvası” etkinliği Simeranya Tenis Kulübü ve Siporcu Gazetesi sponsorluğunda gerçekleşti.

Sporun kalkınması ve sporcuların başarısını ilke edinen gazetemizin çeşitli sosyal sorumluluk kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek gerçekleştirilen “23 Nisan Tenis Turnuvası” şölen içerisinde gerçekleşti.

Siporcu Gazetesi’nin Kurucusu ve Yazı işleri Müdürümüz Soner Deniz işisağ’ın da hazır bulunduğu organizasyonda; turnuva maçlarının ardından eğlenceli aktivitelerin olması şenlik havasında kutlanmasına vesile oldu.  Açıklama yapan işisağ, “Kulüplerimizde böylesine sorumluluk sahibi, başarıyı amaçlayan sosyal çocuklar yetiştiğini görmek Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerine kayıtsız kalınmadığını görmek demektir. Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik ederken onların gelişimine katkı koyan eğitimcilerini ve hatta onları yetiştiren ailelerimizi unutmak büyük bir haksızlık olacaktır. Siporcu Gazetesi olarak bugün olduğu gibi yarında tüm spor branşlarında mücadele eden sporcularımızın yanında olup seslerini tüm şehire duyurabilmenin gayretini vereceğimizi ifade etmek istiyorum. Turnuvaya katkı koyan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

BAŞARILI NESiLLER iÇiN YILMADAN ÇALIŞIYORUZ!
Simeranya Tenis Kulübü’nün başarılı işletmecisi ve tecrübeli eğitimci Mustafa Keser ise organizasyona destek veren tüm kulüplere teşekkürlerini belirtti. Keser, “Gönül isterdi ki; Adana’da faaliyet gösteren tüm kulüplerin sporcularını ağırlayarak çocuklarımıza, sporun birleştirici gücünü gösterelim. imkanları çerçevesinde katılım gösterenlere teşekkür ederiz. Çocuklarını yakından takip eden aileler, bizlerin daha iyi hizmetler vermeleri adına teşvik ediyor. Çocuklarımıza başarılı gelecekler inşa edeceğimizi gösterdik. inanıyoruz ki her geçen sürede ilkelerin ve yeniliklerin öncüsü olarak gelecek nesillere örnek teşkil edecek hizmetler bırakacağız” diye konuştu.

Ailelerin çocukları yalnız bırakmadığı, antrenörlerin minik sporcuları yakından takip ettiği organizasyona birbirinden başarılı çocuklar madalyalarını katılımcıların elinden aldı.

AiLELER BiRLiKTELiKTEN  MEMNUN!
Turnuvaya katılımın yoğunlukta olması ve çocuklarının arkadaşlarıyla uyum içerisinde mücadele göstermesi ailelere büyük keyif verdi. Kortta arkadaşlarıyla yarışan minik sporcuları izleyen aileler yeni dostluklar oluşturarak çocuklarını izlediler. izleyiciler arasında yer alan Gazetemizin değerli yazarlarından olan ve turnuvanın oluşması için katkı koyan Fırat izgi ise değerli eşi ile beraber çocuğu Dicle izgi’yi yakından takip ettiler. izgi, “Aileler memnun, çocuklar mutlu. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği gençlerin kendilerini geliştirmelerini izlemek yarınlara olan inancımızı pekiştiriyor. Gelecek kuşakların geçmiş kuşaklardan bir kaç adım önde olması ülkemizin kültürel ve sosyal gelişimine ışık tutan en büyük etkendir. Tüm birikimlerimizi çocuklarımız için harcayarak iyi birer anne/baba ve iyi bir vatandaş olmaya çalışıyoruz. Bizler de aynı Mustafa Kemal Atatürk gibi geleceğe çocuklarımız sayesinde umutla bakabiliyoruz” diye ifade etti.

PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P