Aile ortamımız 
başarımızın anahtarıdır

 - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

Aile ortamımız 
başarımızın anahtarıdırBu haber 09 Eylül 2019 - 10:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Pozantıspor’un tecrübeli eldiveni Zafer Yılmaz, BAL Liginde bu sezonda başarılı olacaklarına inandıklarını, takım içindeki aile saadetin ise en yukarıya çıktığını ifade etti.

Adana amatörünün beyefendi karakteri Zafer Yılmaz, bu sezon yine Yeşil Beyazlıların başarısı için ter dökecek. Yılmaz, geçen yıl Süper Amatör Ligdeki başarılı kurtarışlarla takımının şampiyon olmasında kilit rol oynamıştı. Yenibeygücü ve Kürkçülerspor ile yapılan hazırlık maçlarını kazandıklarını ve etkili bir oyun ortaya koyduklarını belirten kaleci Zafer, lige hazır bir şekilde gireceklerinin sözünü verdi. 

Takım içindeki arkadaşlığın ve birlikteliğin bu sezonda devam ettiğini belirten deneyimli eldiven sözlerini şu sözlerle devam etti:”Geçen sezon bu takımın nasıl şampiyon olduğunu herkes çok iyi biliyor. Biz birbirimizin açıklarını kapatan, sevinçlerine ortak olan karakterli oyuncu grubunu barındıran bir kulübüz. Bu sezon da aramıza katılan isimlerin de bu şekilde olması için gayret gösterdik ve bunu da .başardık” dedi.