2. Lig ve 3. Lig 14. Hafta Maç Programı - Siporcu Gazetesi Spor HaberleriSiporcu Gazetesi Spor Haberleri

SON DAKİKA

2. Lig ve 3. Lig 14. Hafta Maç Programı

Bu haber 23 Kasım 2018 - 14:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig’de 13. hafta karşılaşmaları oynanacak, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de ise 14. hafta müsabakaları yapılacak.

– TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

  • 13.30 BUGSAŞ Spor-Kahramanmaraşspor (Ankara OSTİM)

25 Kasım Pazar:

  • 13.00 Şanlıurfaspor-Darıca Gençlerbirliği (Şanlıurfa GAP)
  • 13.30 Kırklarelispor-Sivas Belediyespor (Kırklareli Atatürk)
  • 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
  • 13.30 Zonguldak Kömürspor-Tarsus İdmanyurdu (Karaelmas Kemal Köksal)
  • 13.30 Bandırmaspor Baltok-Tokatspor (Bandırma 17 Eylül)
  • 13.30 Pendikspor-Menemen Belediyespor (Pendik)
  • 13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
  • 13.30 Etimesgut Belediyespor-Fethiyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Beyaz Grup

Yarın:

  • 13.00 Gaziantepspor-Amed Sportif Faaliyetler (Gaziantep)
  • 13.30 Bayrampaşa-UTAŞ Uşakspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
  • 13.30 Keçiörengücü-Sarıyer (Ankara Aktepe)
  • 25 Kasım Pazar:
  • 13.30 Yılport Samsunspor-Hacettepe (Samsun Yeni 19 Mayıs)
  • 13.30 Ankara Demirspor-Sancaktepe Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)
  • 13.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)
  • 13.30 Eyüpspor-Niğde Anadolu (Esenler)
  • 13.30 Kastamonuspor 1966-Manisaspor (Gazi)
  • 13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sakaryaspor (Bodrum İlçe)

– TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

  • 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Kozan Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
  • 13.00 Yomraspor-Nazilli Belediyespor (Yomra İlçe)
  • 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Körfezspor (Tepecik Şenol Güneş)
  • 25 Kasım Pazar:
  • 13.00 Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor (Batman Yeni Şehir)
  • 13.30 Ergene Velimeşespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ergene Velimeşe)
  • 13.30 Erbaaspor-Nevşehir Belediyespor (Erbaa İlçe)
  • 13.30 Şile Yıldızspor-Tire 1922 (Şile)
  • 13.30 Gebzespor-Silivrispor (Gebze Alaettin Kurt)

2. Grup

Yarın:

  • 13.00 Ofspor-Kırşehir Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
  • 13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
  • 13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Kemerspor 2003 (Ziya Altınoğlu)
  • 13.30 Bergama Belediyespor-Alibeyköyspor (Bergama 14 Eylül)

25 Kasım Pazar:

  • 13.00 Pazarspor-Esenler Erokspor (Çaykur Didi)
  • 13.00 Osmaniyespor-Altındağ Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)
  • 13.00 Yeni Orduspor-Karşıyaka (Ordu 19 Eylül)
  • 13.30 Adıyaman 1954-Van Büyükşehir Belediyespor (Adıyaman Atatürk)
  • 13.30 Kızılcabölükspor-Düzcespor (Kızılcabölük)

3. Grup

Yarın:

  • 13.30 Kocaelispor-Karacabey Belediyespor (Kocaeli)

25 Kasım Pazar:

  • 13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Turgutluspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)
  • 13.00 Diyarbekirspor-Ankara Adliyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
  • 13.00 Bayburt İl Özel İdare-Çorum Belediyespor (Bayburt Genç Osman)
  • 13.30 Bağcılarspor-Muğlaspor (Bağcılar Mahmutbey)
  • 13.30 Serik Belediyespor-1461 Trabzon (Serik İsmail Oğan)
  • 13.30 Bucaspor-Fatsa Belediyespor (Yeni Buca)
  • 13.30 Payasspor-Gölcükspor (Payas İlçe)
  • 13.30 Halide Edip Adıvarspor-Cizrespor (Tepecik Şenol Güneş)